Inwestycja

Widok800 to drugi etap naszego projektu, w niedalekiej odległości od Szklarska800. Również zlokalizowany na wysokości 800 m.n.p.m.

Przy wyborze miejsca na nową inwestycję kierowaliśmy się tymi samymi warunkami : musiało być wyjątkowe i trochę odosobnione, wysoko w górach, spokojne, koniecznie z pięknym widokiem. Inwestycja przy ul. Schroniskowej sąsiaduje z Karkonoskim Parkiem Narodowym, przy szklaku turystycznym na szczyt Wysoki Kamień. Bardzo blisko znajdują się trasy dla narciarzy biegowych oraz rowerów MTB. Z całej działki rozpościera się przepiękny widok na pasmo Karkonoszy.

Zagospodarowanie terenu nie jest przesadzone, architektura koresponduje z charakterem miejsca, jest w pełni przemyślana i rozważna.

Przedsięwzięcie składa się z czterech niedużych, murowanych, willowych, bliźniaczych budynków – 3 kondygnacje nadziemne oraz poddasze. W każdym z nich znajduje się od 10 do 18 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali, a każdy z nich posiada obszerny balkon lub taras. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce postojowe. Mając do „zagospodarowania” piękny widok w pięknym miejscu, każde mieszkanie posiada nieprzeciętnie duże okna i przeszklenia balkonów, które eksponują to, co najważniejsze - WIDOK na panoramę gór w PIĘKNYM MIEJSCU.

Wszystkie lokale posiadają praktyczne rozkłady mieszkań i solidne materiały budowlane (m.in. prefabrykowane balkony, elementy eleminujące mostki cieplne w balkonach, trzyszybowe okna, solidna warstwa styropianu ocieplająca budynek, okna Fakro o najwyższym standardzie).

Nasza koncepcja jest projektem wyjątkowym, nasze pomysły kierujemy do osób poszukujących ciszy i spokoju, w otoczeniu natury, w PIĘKNYM MIEJSCU.

Zakończenie inwestycji planujemy na koniec IV kwartału 2024r.